Aktualności,  Wyróżnione

Nowa strona „Żaka”!

Drodzy czytelnicy!

Od jakiegoś czasu nasza strona internetowa borykała się z różnymi problemami – zarówno od strony organizacyjnej, jak i technicznej. Choć trudno było znaleźć dłuższą chwilę na uporanie się ze wszystkim, w końcu się udało. Dlatego – na niedługo przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego – „Żak” powraca również w internetowej wersji!

Nowa strona, nowe zadania

Nowa odsłona naszej strony internetowej ma przed sobą kilka głównych celów, które w najbliższych miesiącach postaramy się realizować.

Pierwszym i głównym założeniem jest wspieranie papierowego wydania miesięcznika. Chodzi zarówno o udostępnianie kolejnych numerów „Żaka” online – tak, jak to miało miejsce dawniej – jak i publikowanie informacji po pojawieniu się nowych wydań na stojakach (choć social mediów nie zamierzamy pomijać w tym procesie).

Drugim celem tej strony będzie możliwość szybszego reagowania na bieżące wydarzenia. Jasne, często publikujemy informacje prasowe w papierowym wydaniu „Żaka”, jednak zdarza się, że niektóre informacje trzeba przekazać w czasie krótszym, niż przygotowanie nowego numeru.

Trzecim cel stawiam sam, jako osoba odpowiedzialna za dalszy rozwój strony. Jest nim chęć skonsolidowania wszystkich informacji na temat naszego miesięcznika. Dotychczas informacje o nowych numerach, zmianach w redakcji czy rekrutacji, były rozproszone w różnych miejscach – social media, plakaty, czy nawet poczta pantoflowa. Stąd, trzecim celem strony jest zebranie wszystkiego w jednym miejscu – tak, aby osoby zainteresowane „Żakiem” mogły bez problemu znaleźć wszystkie informacje właśnie tu.

Co dalej?

Skoro cel działania strony już w mniejszym lub większym stopniu przedstawiłem, pozostaje jeszcze dodać dwie rzeczy.

Jeśli chcecie się z nami skontaktować, oczywiście nadal możecie to robić przez profil na Facebooku, Instagramie lub bezpośrednio z redaktorami. Oprócz tego formularz kontaktowy, widoczny na stronie, zostawiam do Waszej dyspozycji.

Poza tym, jeśli widzicie na stronie jakieś rażące błędy, problemy z działaniem lub zabezpieczeniami – nie krępujcie się informować. Wszelkie uwagi i spostrzeżenia mogą okazać się niezwykle cenne na dłuższą metę!

Skoro już napisałem wszystko, co zamierzałem, pozostaje dodać na koniec tylko jedno: odwiedzajcie nas regularnie!