Patronat,  Politechnika Wrocławska,  Wrocław

Czy to jest miłość, czy to (za)kochanie? – Laboratorium Miłości 2016

 Przyjdź do budynku C-13 na kampusie PWr 21-22.04.2016 r. , a pomożemy Ci stworzyć wyjątkowy przepis na udany związek!

 Kolejna edycja Laboratorium Miłości przed nami! Tym razem skupimy się na szukaniu odpowiedzi na pytanie „Czy ON lub ONA to osoba, z którą spędzę całe życie?”. Spróbujemy też zastanowić się, czy można stworzyć przepis na udany, szczęśliwy związek.

 

W tym roku prelegenci skupią się na tematach zakochania, miłości i trwałego związku. W pierwszej kolejności będziemy zastanawiać się razem z p. Małgorzatą Kramarz, po czym poznać, że nasz związek nie jest tylko przelotnym zakochaniem lub zauroczeniem,  a wielką miłością na całe życie.

Kiedy już podejmiemy tę ważną decyzję i uznamy, że chcemy z drugą osobą spędzić resztę życia, chcielibyśmy wiedzieć, co zrobić, by była to szczęśliwa relacja. Dlatego też  następnego dnia odbędzie się panel dyskusyjny, w czasie którego prelegenci – Małgorzata Kramarz, Ilona i Jakub Tarasiukowie oraz o. Mariusz Simonicz – będą poszukiwać recepty na udany związek.

Wyjątkowy element tegorocznej odsłony Laboratorium Miłości to warsztaty dla kobiet i mężczyzn, które odbędą się w sobotę w Duszpasterstwie Akademickim Redemptor. Warsztaty cieszą się sporym zainteresowaniem zarówno Pań, jak i Panów!

Zwieńczeniem wydarzenia będzie Eucharystia, która zostanie odprawiona w kościele akademickim DA Redemptor. Wtedy także ostatnią konferencję wygłosi o. Mariusz Simonicz.

Organizatorzy Laboratorium Miłości serdecznie zapraszają i zachęcają do uczestnictwa w prelekcjach. Wstęp wolny. LM potrwa od 21 do 24 kwietnia.

Przyjdź, a pomożemy Ci stworzyć wyjątkowy przepis na udany związek!

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

http://labmilosci.wroclaw.pl/