Tańszy hotel dla studenta

Wyszukiwarka i porównywarka cen noclegów HotelsCombined wspiera studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych i daje im 10% zniżki na wszystkie noclegi w ramach wyjazdów naukowych i wakacyjnych!

Aby skorzystać ze zniżki, należy:
Wybrać i zarezerwować nocleg za pośrednictwem http://www.hotelscombined.pl.
Po dokonaniu rezerwacji wysłać na adres EducationSupport@hotelscombined.com wiadomość e-mail z następującymi informacjami:
Imię i nazwisko oraz adres e-mail,
Potwierdzenie rezerwacji zakwaterowania wraz z numerem rezerwacji,
Potwierdzenie statusu studenta, doktoranta lub pracownika uczelni wyższej (na przykład kopię legitymacji),
Adres e-mail konta PayPal.

Dane na potwierdzeniu rezerwacji muszą być takie same, jak dane w dokumencie potwierdzającym status studenta, doktoranta lub pracownika uczelni wyższej. Wypłata zniżki nastąpi w ciągu 1 tygodnia od daty Twojego wymeldowania z wybranego obiektu noclegowego.

Wszystkie informacje na temat programu i zniżek można znaleźć tutaj: http://edukacja.hotelscombined.pl/

HotelsCombined to porównywarka cen hoteli, która pozwala w jednym prostym wyszukiwaniu znaleźć najlepsze oferty noclegów ze wszystkich największych serwisów rezerwacyjnych. Każdego roku z usług HotelsCombined korzysta ponad 300 milionów użytkowników z całego świata, a w bazie serwisu dostępne są najlepsze oferty cenowe ponad 800 000 obiektów noclegowych w 120 000 miejsc w każdym miejscu globu. Serwis HotelsCombined powstał w 2005 roku w Sydney, jest dostępny w ponad 40 językach i obsługuje 120 walut. W 2013 i 2014 roku HotelsCombined zdobyło tytuł „Najlepszej porównywarki cen hoteli na świecie” w konkursie World Travel Awards.