Aktualności,  Inne,  Organizacja Studencka,  Politechnika Wrocławska,  Wrocław

Orange Hostels na wakacje! :)

Jeśli nie chcesz wracać do rodzinnej miejscowości na wakacje lub pragniesz pozostać we Wrocławiu jeszcze przez parę wakacyjnych dni, zapraszamy Cię do Orange Hostels. Jest to tania baza noclegowa, zorganizowana podczas letniej przerwy w roku akademickim na terenie domu studenckiego T-3 „Straszny Dwór”. Przedsięwzięcie jest, jak co roku, organizowane przez Fundację MANUS, działającą przy Politechnice Wrocławskiej.
W tym roku Hostel działa od 10 lipca do 13 września. Tworzony jest z myślą o studentach, którzy nie chcą wynajmować mieszkania na okres wakacyjny, lecz pragną spędzić we Wrocławiu trochę więcej czasu. Czekamy także na świeżo upieczonych studentów, którzy chcieliby poznać swoje przyszłe miejsce zamieszkania lub muszą spędzić w mieście trochę czasu ze względu na załatwienie wszystkich rekrutacyjnych formalności. Ceny dostosowane są do studenckich portfeli, a w przypadku dłuższych pobytów oferujemy zniżki.
W Orange Hostels znajdują się pokoje 1, 2 i 3 osobowe. Nasz Hostel, oprócz noclegu, zapewnia również dobrą zabawę. Wolne chwile możesz spędzić w pokoju rekreacyjnym z piłkarzykami, bilardem i telewizorem, na boisku do koszykówki lub przy konsoli do gier.
Czekamy na Was o każdej porze dnia i nocy, bo nasza recepcja otwarta jest 24 godziny na dobę. Przybywajcie ze wszystkich stron Polski i świata!
Kontakt do nas:
telefon: 533 077 069
mail: hostel@manus.pl
strona: www.orangehostels.pl
W sprawie rezerwacji grupowych prosimy o kontakt z numerem: 533 077 069.