Aktualności

Napisz błyskotliwy artykuł „Czy studia w Polsce przygotowują do kariery” i wygraj Lenovo Yoga Tablet 10!

Magazyn Akademicki „Koncept” przeprowadza konkurs na najlepszą pracę redakcyjną. Główną nagrodą do wygrania jest Tablet Lenovo Yoga 10.Poniżej i w załącznikach informacja o konkursie. Serdecznie zachęcamy do włączenia się !

Napisz błyskotliwy artykuł „Czy studia w Polsce przygotowują do kariery”.

Podziel się w nim swoimi obserwacjami, doświadczeniami. I prześlij do redakcji Magazynu Akademickiego „Koncept” najpóźniej do 31 grudnia 2014 r. Zwycięzca najlepszej pracy otrzyma w nagrodę Lenovo Yoga Tablet 10, a może coś więcej…

 – Laureat jednego z naszych poprzednich konkursów, Mateusz Zardzewiały osiągnął więcej niż przypuszczał, że może osiągnąć. Teraz jest nie tylko naszym redakcyjnym kolegą, ale też dzięki artykułom publikowanym w „Koncepcie” został stałym współpracownikiem jednego z czołowych tytułów prasy ogólnopolskiej. Warto zatem dać szansę samemu sobie – uważa Wiktor Świetlik, redaktor naczelny Magazynu Akademickiego „Koncept”.

Prace o długości nie przekraczającej 4 tys. Znaków ze spacjami należy nadsyłać na adres: redakcja@gazetakoncept.pl. Poza główną nagrodą, dla 5 pozostałych wyróżnionych autorów prac, nagrody książkowe ufunduje wydawnictwo The Facto. Wasze prace zostaną ocenione przez jury, w którego skład wejdą zawodowi dziennikarze. Wyniki naszego Konkursu zostaną ogłoszone w styczniowym numerze Konceptu, na www.gazetakoncept.pl, a także na naszym profilu FB. Wszystkie wyróżnione artykuły zostaną opublikowane na łamach Konceptu.

Powodzenia!

Konkurs_Koncept_Plakat

Informatyka, WIZ