Aktualności

Mikołajkowa Rękodzielnia

Już w najbliższy weekend  odbędzie się czwarta edycja wrocławskiej Rękodzielnii czyli Zlotu Niezależnych Wyrobników. W Pubie Cztery Litery przy Kurzym Targu 3 swoje wyroby zaprezentuje ponad 20 wystawców. Familijnym akcentem tego wydarzenia będą warsztaty Sushi dla dzieci i rodziców. Rękodzielnia potrwa dwa dni od 6 do 7 grudnia 2014.

Wśród ich twórców znajdą się: LaFi handmade, Idiotek Accessories, LuKa, Pracownia Magia Natury, Ewa Dziuba, Dobrosława Horbacz, Torebki Energetyczne od Iris, Jollygoodfellow Crafts, Nie baw się jedzeniem, Fiu-Bździu, TorBa, Zjawiskowa Manufaktura, Modne Guziki, Mysza Hand Made, Po Zachodzie – Handmade, Biżuteria do rozciągniętych uszu, Kalejdoskopus, Aldona Szwagrun-Bailey, Filc This Kreatywna Mama, Piracka Wytwórnia Przestrzeni, Na maszynie, Papilator oraz Sebu Sushi.

To właśnie jakość jest najbardziej cenioną wartością wystawców, goszczących na Rękodzielni. Wszystkie ich produkty charakteryzują się nie tylko niezwykle misternym, ręcznym wykonaniem, ale i wysokimi walorami artystycznymi. Są użyteczne, modne i piękne. Dokładnie takie, jakich życzylibyśmy sobie prezentów na święta bądź mikołajki. Warto więc odwiedzić w weekend Pub Cztery Litery, gdzie z pewnością będzie można znaleźć wiele inspiracji, pomysłów, a także i gotowych, idealnych świątecznych podarunków. Rękodzielnia jest jednym z wielu grudniowych jarmarków prezentujących podobne wyroby, jednak spośród nich wszystkich wyróżnia się urokliwą kameralnością oraz niezwykłym, artystycznym klimatem.

Zapraszamy

6-7 grudnia 2014, godz. 12.00 – 18.00

Pub Cztery Litery ul. Kurzy Targ 3, Wrocław

 

Informatyka, WIZ