Aktualności,  Inne

Konkurs Praca@Danone

Jesteś członkiem organizacji studenckiej, koła naukowego bądź samorządu studenckiego? Chcesz zdobyć 3 000 PLN na jego rozwój oraz wpaść do nas na warsztaty z Danonowymi specjalistami? Świetnie! To znaczy, że konkurs Działaj razem z Praca@Danone skierowany jest właśnie do Ciebie!
Instrukcja udziału w konkursie
Konkurs Działaj razem z Praca@Danone podzielony jest na 2 etapy:
Etap I – Przyjmowanie zgłoszeń
Termin: 25 XI 2014 – 8 XII 2014
Wraz z członkami swojej organizacji nakręć krótki film odpowiadający na pytanie “Jak to jest być częścią zgranego zespołu?”. Może to być animacja, wywiad, zmontowane wspomnienia z najlepszych chwil Waszej działalności. Ograniczeniem jest jedynie Wasza wyobraźnia! Efekt swojej pracy wraz z poniższymi elementami wyślijcie na adres konkurs@pracawdanone.pl.
Co powinno zawiera zgłoszenie?
1. nazwę organizacji,
2. nazwę i adres uczelni, na której działa,
3. krótki opis działalności organizacji,
4. logo organizacji (nie mniejsze niż 300×300 px),
5. imię i nazwisko zgłaszającego,
6. numer telefonu i e-mail zgłaszającego,
7. link do filmu konkursowego umieszczonego na portalu YouTube bą dź Vimeo (film nie powinien być dłuższy niż 15 min oraz posiadać sta tus publicznego).
Po przyjęciu zgłoszenia dostaniesz od nas potwierdzający e-mail wraz z dalszymi instrukcjami.
Etap II – Głosowanie
Termin: 9 XII 2014 – 20 XII 2014
Ogłoszenie wyników
Termin: 22 XII 2014
Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie liczby głosów oddanych w aplikacji. Każdy pełnoletni użytkownik Facebooka może oddać 1 głos na Wasz projekt. Oddanie głosu możl iwe jest dopiero po obejrzeniu filmu konkursowego w całości. 3 organizacje, które zdobędą największą ilość głosów wygrywają po 3 000 PLN! Dodatkowo zwycięzcy będą zaproszeni do naszej siedziby w Warszawie na warsztat z Da nonowymi specjalistami. Termin warsztatów zostanie ustalony po wyłonieniu zwycięzców.
Nadal masz wątpliwości?
Zajrzyj do naszego regulaminu, sprawdź filmiki z poprzednich edycji bądź skontaktuj się mailowo: konkurs@pracawdanone.pl.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Ekipa Danone