Aktualności,  Inne,  Organizacja Studencka,  Patronat,  Politechnika Wrocławska,  Wrocław

TransLogistics 2014

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w X Ogólnopolskim Forum Studentów Transportu i Logistyki „TransLogistics 2014”, które odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej w dniach 4 i 5 grudnia 2014 roku. Konferencja jest organizowana dla studentów uczelni technicznych z całej Polski. W tym roku tematyka dotyczy przyszłości transportu w Polsce oraz wykorzystania logistyki w różnych dziedzinach. Uczestnicy zmierzą się z wyzwaniami stawianymi przez branżę TSL. Konferencja została podzielona na dwa bloki tematyczne: logistyka oraz transport.W ciągu dwóch dni przedstawiciele Kół Naukowych z całej Polski będą mieli możliwość poszerzania wiedzy dotyczącej branży TSL jak i spotkania potencjalnych pracodawców.
Dwa lata temu Uczestnicy zwiedzili znaną, wrocławską zajezdnię tramwajową, w zeszłym roku dowiedzieli się, jak działa lotnisko oraz poznali nieco z historii z powstania Dworca Głównego PKP. W tym roku, w związku z jubileuszową edycją wydarzenia, zainteresowani mogą spodziewać się wielu atrakcji oraz niespodzianek ze strony organizatorów, a rokrocznie towarzyszące Forum Mikołajki zapewnią Uczestnikom dodatkowe prezenty.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji!
Więcej informacji oraz tematykę znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.translogistics.pl oraz na wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/841846309183144/