Aktualności,  Inne,  Wrocław

Nowy portal „Myśleć”

„Myśleć” – nowy portal, nowe miejsce wymiany myśli.
Portal „Myśleć” powstał jako inicjatywa redakcji humanistyczno-społecznej Wydawnictwa Naukowego PWN. Jego celem jest popularyzacja nauki z obszaru filozofii, socjologii, historii, psychologii i pedagogiki.
„Myśleć” to miejsce dla żądnych wiedzy humanistów, którzy poszukują informacji o nowinkach ze świata nauki, o nowych książkach i wartych uwagi wydarzeniach. Mamy nadzieję, że nasz portal stanie się miejscem wymiany myśli dla ludzi zainteresowanych rozwojem współczesnej humanistyki – mówi Aleksandra Małek-Leśniewska, wydawca psychologii i pedagogiki. I dodaje: czytelnik znajdzie u nas diagnozy, prognozy, kontrowersyjne wywody, niezbite argumenty i odpierające je kontrargumenty, klasyków i heretyków myśli – słowem, wszystko, co humaniści lubią najbardziej.
Dzięki publikowanym przez naszą redakcję artykułom, recenzjom i materiałom filmowym odwiedzający nas jako pierwsi dowiedzą się o nowościach naukowych, które będą rewidować spojrzenie na przeszłość, zmieniać rzeczywistość i kształtować idee na przyszłość! Chcemy inspirować i pobudzać do dyskusji – przekonuje Mikołaj Ratajczak, wydawca filozofii i socjologii.
Czytelnicy, którzy zapiszą się do newslettera „Myśleć” będą mieli także dostęp do bezpłatnych materiałów do pobrania. Więcej informacji: www.myslec.pwn.pl