Aktualności,  Inne,  Wrocław

SWAP Wrocław odbędzie się znowu!

Imprezy SWAP Wrocław organizowane są od lutego zeszłego roku. Ze względu na cel imprezy – bezgotówkową wymianę ubrań, SWAP to sposób na spędzenie czasu, nawiązanie nowych znajomości, a przede wszystkim odświeżenie szafy!

Sobota, 19 lipca 2014r.
ul. Hubska 6
Godz. 11.30 – 13.30

Po miesięcznej przerwie na sesje egzaminacyjne na Wrocławskich Uczelniach przyszła pora na kolejną, wakacyjną imprezę wymiany ubrań SWAP. Tym razem dziewczyny bawić się będą w miejscu, które swoim klimatem nawiązuje do strychu starego domu – w starym magazynie po byłym klubie Madness. Dziewczyny same wypełnia to miejsce skarbami w postaci ubrań, butów i dodatków.

Wielu ludziom imprezy SWAP kojarzą się z górą brudnych ubrań, na którą rzucają się dziewczyny, wyszarpując sobie co ciekawsze okazy spośród tego, co może się jeszcze do czegoś nadawać.

Nic bardziej błędnego! Na imprezę SWAP przynosi się rzeczy używane lub nowe. Większość z nich to nietrafione prezenty, nieprzemyślane zakupy lub po prostu to, co już się komuś znudziło, a nadal pozostaje w dobrym stanie. – Mówi Dżoolka [1], wrocławska blogerka i współorganizatorka imprez SWAP Wrocław. – Ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie – dodaje.

Jak twierdzi, sama nierzadko była zdziwiona, jak fantastyczne rzeczy można na takiej imprezie „upolować”, jednocześnie pozbywając się tego, co nam kompletnie nie pasuje, a dla kogoś innego jest strzałem w dziesiątkę! Można w ten sposób bezgotówkowo nabyć nowe, ciekawe ubrania.

Od pewnego czasu na imprezach SWAP Wrocław obecni są sponsorzy, którzy fundują ciekawe, smaczne, a niekiedy i ekskluzywne nagrody. Do tej pory były to bony do salonu fryzjerskiego Broadway Group Wrocław w Arkadach Wrocławskich o łącznej wartości 140zł, zestawy z kosmetykami i kominkiem na olejki eteryczne od Mydlarni Wrocławskiej, zestawy pełnowymiarowych kosmetyków marki Oriflame, perfumy Beyonce HEAT RUSH, babeczki od Babeczkowej Poczty Cookie with Love oraz łącznie 10 biletów na największą, wrocławską imprezę związaną z modą – Wrocław Fashion Meeting 2013 oraz 2014.

Podczas lipcowego SWAPu uczestniczki losować będą:

· 3 sesje coachingowe o wartości 100zł każda, które przeprowadzi dyplomowana coach Aneta Stanowska

· sesję zdjęciową z wizażem od Mona Te -art & photo o wartości 75zł

· bony na babeczki od Babeczkowej Poczty Cookie with Love wraz z dostawą.

Jeśli więc w planach na sobotę 19 lipca masz nudę, wpadaj na imprezę SWAP Wrocław – idealne miejsce, jeśli szukasz inspiracji i oryginalnych ubrań. Na pewno będziesz się świetnie bawić! Pamiętaj tylko, że główną zasadą imprezy jest wymiana bezgotówkowa. Sprzedaż dopuszczalna jest tylko w przypadku, jeśli naprawdę nie znajdziesz u drugiej osoby niczego dla siebie.

Impreza organizowana jest wspólnie z wrocławską Agencją Marketingową POMELOGO, która lubi maczać palce w ciekawych inicjatywach młodych.

Bloga Dżoolki znajdziecie pod adresem www.dzoolka.pl.

Do zobaczenia!

https://www.facebook.com/SWAPWroclaw

www.facebook.com/events/1448401838746389/
www.dzoolka.pl


[1] czyt. dżulka