Aktualności

Orange Hostels we Wrocławiu! – czyli tanie noclegi dla studentów

Jeśli nie chcesz wracać do rodzinnej miejscowości na wakacje lub pragniesz pozostać we Wrocławiu jeszcze choćby przez parę wakacyjnych dni, zapraszamy Cię do Orange Hostels. Jest to tania baza noclegowa, zorganizowana podczas letniej przerwy w roku akademickim na terenie jednego z domów studenckich. Przedsięwzięcie jest, jak co roku, organizowane przez Fundację MANUS, działającą przy Politechnice Wrocławskiej.

Hostel działa od 10 lipca do 12 września. Tworzony jest z myślą o studentach, którzy nie chcą wynajmować na okres wakacyjny mieszkania, lecz pragną spędzić we Wrocławiu trochę więcej czasu. Czekamy także na świeżo upieczonych studentów, którzy chcieliby poznać swoje przyszłe miejsce zamieszkania lub muszą spędzić w mieście trochę czasu ze względu na załatwienie wszystkich rekrutacyjnych formalności. Ceny dostosowane są do studenckich portfeli, a w przypadku dłuższych pobytów oferujemy zniżki.

W Orange Hostels znajdują się pokoje 1, 2 i 3 osobowe. Nasz hostel, oprócz noclegu, zapewnia również dobrą zabawę. Podczas pobytu poznajesz nowych ludzi z wielu miejsc na świecie. Wolne chwile możesz spędzić w pokoju rekreacyjnym z piłkarzykami, tenisem stołowym i telewizorem, na boisku do koszykówki lub przy konsoli do gier.

Czekamy na Was o każdej porze dnia i nocy, bo nasza recepcja otwarta jest 24 godziny na dobę. Przybywajcie ze wszystkich stron Polski i świata!

Kontakt do nas:
telefon: 530 077 069
mail: hostel@manus.pl
W sprawie rezerwacji grupowych prosimy o kontakt z numerem: 534 927 485.