Aktualności,  Inne,  Wrocław

Rimmel Stay Matte we Wrocławiu – 9 grudnia 2013

Rimmel, znana na całym świecie marka kosmetyczna, w grudniu zaprasza studentki, i nie tylko, na spotkania – prezentacje super lekkiego i matującego podkładu Rimmel Stay Matte. W najbliższy poniedziełek, 9 grudnia 2013 r., Rimmel Stay Matte zagości na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dla uczestników marka Rimmel przygotowała różnego typu atrakcje. Dziewczyny będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu wykonanego przez zespół makijażystów Rimmel. Gościem specjalnym spotkania będzie oficjalny makijażysta marki Rimmel – Andrzej Sawicki wraz z zespołem. Makijażyści podzielą się swoją wiedzą dotyczącą sztuki makijażu oraz podpowiedzą, jak najlepiej wykorzystać właściwości podkładu Rimmel Stay Matte, aby zachwycać promienną cerą i modnym makijażem.
Na uczestniczki czekać będzie również specjalna strefa foto, w której będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie, które później wezmą udział w konkursie na profilu marki na Facebooku.
W strefie produktu będzie można zapoznać się z prezentacjami produktów Rimmel, m.in.
z najnowszym matującym produktem Stay Matte, a w strefie konkursowej organizator przygotował interesujące konkurencje. Na zwyciężczynie czekają zestawy kosmetyków Rimmel.
Marka zadbała też o entuzjastów aplikacji mobilnych. Na terenie wydarzenia uczestnicy, korzystając ze smartfonów, będą mogli wziąć udział w pełnej nagród zabawie.

Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny. Wstęp od 12.00 do 17.00.
* Wrocław 9.12.2013
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego
ul. Uniwersytecka 22/26

Spotkanie na Uniwersytecie Wrocławskim kończy cykl wydarzeń z marką Rimmel
na polskich uczelniach. Wcześniej impreza odwiedziła Warszawę i Kraków.

rimmel_stay_matte_plakat_wroclaw