Archiwalne wpisy

Psychologia pozytywna w organizacji – spotkanie nauki z biznesem

Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, Polskie Towarzystwo Psychologii Pozytywnej oraz Instytut Organizacji i Zarządzania zapraszają na bezpłatne seminarium pt. „Psychologia pozytywna w organizacji – spotkanie nauki z biznesem”, które odbędzie się 19 czerwca 2013 r. na Politechnice Wrocławskiej.

Celem seminarium Psychologia pozytywna w organizacji – spotkanie nauki z biznesem jest przekazanie wiedzy, opartej na wynikach badań i analiz jakościowych organizacji, prowadzonych przez psychologów pracy i zarządzania (polskich i z innych krajów) związanych z budowaniem tzw. pozytywnej organizacji. Inicjatorkami tego wydarzenia są: dr Anna Borkowska i dr Agnieszka Czerw z Instytutu Organizacji i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Seminarium jest skierowane do pracowników działów HR, menedżerów na co dzień zajmujących się zarządzaniem ludźmi, tworzeniem zespołów, motywowaniem ludzi, ich oceną, czy rekrutacją w dolnośląskich organizacjach.

Spotkanie odbędzie się w środę, 19 czerwca 2013 r., w godzinach od 12.00 do 15.30 w sali 448 w budynku B-4 (IV piętro) przy ul. Łukasiewicza 5.