Organizacja Studencka,  Patronat

Kobieta z Wiggorem

Burleska, speed dating, a może warsztat fotograficzny? Znajdź coś dla siebie i weź udział w bezpłatnych warsztatach w ramach projektu Kobieta z Wiggorem.

 Kobieta z Wiggorem to cztery dni nowych doświadczeń, wyzwań, a przede wszystkim wyśmienitej zabawy w towarzystwie rówieśniczek. Na projekt składa się ponad 70 warsztatów, które prowadzone są przez profesjonalistów w danej dziedzinie. Uczestniczki będą miały okazję wybierać spośród warsztatów o tematyce mody, urody, zdrowia oraz planowania kariery. Nie zabraknie również zajęć sportowych i tych najbardziej wyczekiwanych – tanecznych.

Tegoroczna edycja projektu odbędzie się w dniach 22-25 kwietnia, więc nadchodzący tydzień zaplanuj sobie pod znakiem Kobiety z Wiggorem. Projekt zakończy się uroczystą galą, na którą zaprosimy około 200 uczestniczek warsztatów. Przewidujemy także mniej oficjalne podsumowanie w jednym z wrocławskich klubów, gdzie będziesz miała okazję poznać panów biorących udział w tegorocznej edycji bliźniaczego przedsięwzięcia fenoMEN.

 

Jeśli jesteś studentką jednej z wrocławskich uczelni, myślisz o rozwoju, nie boisz się nowych wyzwań, uwielbiasz odkrywać nowe pasje i cenisz dobrą zabawę, projekt jest skierowany właśnie do Ciebie.

 

Zapisy na zajęcia ruszają w czwartek 18 kwietnia o godzinie 19:00. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy harmonogram znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej www.kobieta.wiggor.pl. Możesz wziąć udział w 3 dowolnych warsztatach oraz w dowolnej liczbie wykładów otwartych.

 

Bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/kobietazwiggorem

Pamiętaj, zapisy już za kilka dni!